BIST 100
Dolar
Euro
Bitcoin
Ethereum
Altın
Gümüş
İŞ İNSANLARINDAN ESNAF ÇAĞRISI
Denizli Ticaret Odası Başkanı (DTO) Uğur Erdoğan, vatandaşlara; bayram alışverişlerini esnaftan yapmaları çağrısında bulundu.
is-insanlarindan-esnaf-cagrisi
  • 422
  • 27.04.2022 15:32:35

Denizli Ticaret Odası Başkanı (DTO) Uğur Erdoğan, vatandaşlara; bayram alışverişlerini esnaftan yapmaları çağrısında bulundu. Erdoğan; “Denizlililer’e " Bayram alışverişimizi, esnafımızdan yapalım; destek olalım. Desteğinizle bu bayram, onlar için de bayram tadında bir bayram olsun. Biz, birlikte güçlüyüz; birlikte varız. Gelin Denizli’mize kazandıralım" dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlardan bayram alışverişini şehir esnafından yapmalarını istedi. Üreticiden satıcıya ve tüketiciye kadar tüm unsurların ticarette aynı zincirin halkaları olduğuna dikkat çeken Erdoğan, pandemiden dolayı ilan edilen sokağa çıkma yasağı ve kısıtlamaları ile, esnafın zor günler yaşadığını hatırlattı. Erdoğan, “Bizler oda olarak, valiliğimizle koordinasyon halinde elimizden geldiğince üyelerimizin yanında olmaya ve işletmelerini açık tutmaya çalıştık. O günler inşallah artık geride kaldı. İstemeden birbirimizden uzaklaşmış hatta kopmuştuk. Ancak, şimdi yeniden yan yana gelebildiğimiz günlere döndük. Sevgili hemşehrilerim, biz oda olarak, pandemi sürecinde elimizden geldiğince esnafımızın yanındaydık. Şimdi sıra sizde… Gelin desteğinizle bu bayram, onlar için de bayram tadında bir bayram olsun. Ramazan ayı içinde esnafımızı yalnız bırakmadınız. Ramazan Bayramı alışverişimizi de esnafımızdan yapalım. Onlara destek olalım; Denizli’mize kazandıralım. Böylelikle birlik ve beraberliğimizi de koruyalım. Unutmayalım; biz, birlikte güçlüyüz; birlikte varız” dedi.