PEUGEOT MOTORCYLES İLE YOLLARDA
120 yıllık köklü geçmişiyle motosiklet macerasını sürdüren Peugeot Motocycles mevcut 125cc serisini tamamlayan Pulsion Euro 5’i İsotlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren İsotlar Motor güvencesiyle Haziran ayında Türkiye’de piyasaya sürecek. Dünya mobilitenin önemli bir oyuncusu haline gelmeyi vaad eden Pulsion Euro 5, kullanıcılarına premium sürüş keyfi sunacak.
peugeot-motorcyles-ile-yollarda
  • 750
  • 12.05.2022 14:45:15

Müşteri ihtiyaçlarının analiziyle yeniden tasarlanan Allure ve GT versiyonu

Allure ve GT versiyonlarında ise; adım adım GPS yönlendirmesi, sürücü telefonuna gelen SMS'in ilk 30 karakterinin okunabilmesi, telefondaki numaranın veya bildirim panelinin görüntülenebilmesi gibi parametrelerin bulunduğu i-Connect gösterge paneli yer alıyor. Peugeot Motocycles, motorseverlerin ihtiyaçlarını analiz ederek Allure versiyonunu yeniden tasarladı. Bu tasarım sürücünün ekranlı jet ve tam yüz kaskını kolayca taşıyabileceği anlamına geliyor. 39L'lik bir üst çanta ve 39L'lik bir koltuk altı saklama bölmesi ile donatılan Allure, toplam 78L yük kapasitesini İsotlar Motor güvencesiyle sunacak. Peugeot Pulsion, 3 tekerlekli ağabeyi Peugeot Metropolis’ te olduğu gibi, üst kasasında tam LED aydınlatması, motorun gövdesiyle aynı renklerde boyanmış cüretkar duruşu ve spor kaplamasıyla sınıfının en iyisi olacak. Özellikle Pulsion GT’ nin Saten Titanyum rengi keskin hatlarını güçlendirirken, sarı hatları benzersiz tasarımını vurguluyor.

3 pençeli arka lambaya sahip Pulsion serisi 

Peugeot Metropolis gibi, Pulsion serisi de önde kedi gözü şeklinde tasarlanan DRL****'lere (gündüz farları) ve Peugeot tasarımının parlak imzalarından ilham alan "3 pençeli" arka lambalara sahip.Peugeot PowerMotion® Euro 5 motor ailesi, serideki ve kategorisindeki en güçlü motor ailesi olarak sunulacak. 125cc Pulsion motor, 8800 RPM'de maksimum 10,6 KW güç için 14,4 HP ve 12,4 NM tork (döndürme kuvveti) geliştirir.

Öne çıkan özellikleri

Euro 5 motor - 14.4hp ile 125cc, 8.800 RPM'de maksimum 10,6 KW güç için 12,4 NM tork, Premium donanım: DRL, tam LED, TFT gösterge paneli, akıllı anahtar, USB soketi, Birleştirilmiş ABS ve SBC fren sistemi