BIST 100
Dolar
Euro
Bitcoin
Ethereum
Altın
Gümüş
BEYMEN'E YAKIŞAN BAŞARI
Aldığı uluslararası ödüllerle dünyada ülkemizi başarıyla temsil eden Beymen, global başarılarına ve ilk’lerine bir yenisini daha ekleyerek, Meta tarafından “Lighthouse” ünvanına layık görülen ilk Türk moda markası oldu. 
beymene-yakisan-basari
  • 191
  • 12.05.2022 20:10:35

2021 yılının son çeyreğinde, aralarında Türkiye’den Beymen’in de yer aldığı EMEA bölgesinden 13 marka, “Lighthouse” ünvanını almaya hak kazandı. Topluluk ve sosyal etki, platform mükemmelliği, sonuç, sanatsallık ve yenilikçilik olmak üzere dört farklı kategoride dünyanın en iyi yaratıcı profesyonellerinden oluşan Meta Creative Shop jürisi tarafından titizlikle yapılan değerlendirmeler sonucu, Beymen’in 2021-22 Sonbahar/Kış kampanyası Stayin’ Alive, dünya çapındaki rakiplerini geride bırakarak “Lighthouse” ünvanına layık görüldü.

Beymen, bu başarısıyla “Lighthouse” ünvanına layık görülen ilk Türk moda markası olarak ünlü Lighthouse Library'deki yerini alırken, Beymen Stayin’ Alive kampanyası da Meta tarafından ilham kaynağı olarak ve rol model alınarak dünya çapında en iyi uygulama (casestudy) statüsünde paylaşılacak. Beymen Marka Direktörü Emir Alemdar, “Hayatın her anının paha biçilemez olduğunu hatırladığımız pandemi döneminde, reklam kampanyalarımızı hazırlarken odak noktamız insanların en çok ihtiyaç duyduğu umut ve ilham oldu. Modanın ilham veren gücünü müziğin ve dansın enerjisi ile buluşturan 2021-22 Sonbahar/Kış Stayin’ Alive kampanyamız, daha önce kazandığı ödüllerin ardından bu kez global bir başarıya imza atarak Meta tarafından ‘Lighthouse’ ünvanına layık görülen ilk Türk moda markası olma gururunu bize yaşattı” dedi. Beymen Group Pazarlama ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Elif Göktaş ise,  “ Bu büyük gururu ülkemize yaşatmış olmak bizim için çok büyük bir anlam taşıyor. Başta TBWA\İstanbul ve Beymen Pazarlama ekibi olmak üzere yaratıcılığımızı ve heyecanımızı yansıtan kampanyamızda emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.