DAVİD BECKHAM’IN GÖZÜNDEN 48 SAATTE DOHA
David Beckham, Katar'ın tüm ziyaretçiler için uzun yolculuklar sırasında nasıl harika bir mola (stopver) noktası olabileceğini 48 saat boyunca ülke çapında deneyimlediği aksiyon dolu maceralarıyla aktarıyor.
david-beckhamin-gozunden-48-saatte-doha
  • 2785
  • 26.08.2022 19:37:43

Katar Turizm (Qatar Tourism), David Beckham'ın yer aldığı küresel bir tanıtım kampanyası başlattı. Kampanya, Beckham'ın 48 saat boyunca ülke çapında deneyimlediği aksiyon dolu maceraları gözler önüne sererken Katar'ın tüm ziyaretçiler için nasıl harika bir mola (stopver) noktası olabileceğini gösteriyor. Bekcham, Souq Waqif'in baharat pazarlarını dolaşmaktan yerel sokak sanatına katılmaya, taco pişirmekten çölde kamp yapmaya ve Doha'yı motosikletle gezmeye kadar sayısız sürprizle dolu bu ülkeyi keşfetmeye davet ediyor.

Dünyanın En Uygun Fiyatlı Mola (Stopver) Paketleri

Dünya nüfusunun %80'inden fazlası Katar'dan 6 saatlik bir uçuş mesafesinde yaşıyor. Bu ulaşılabilirlik, Katar'ı mola vermek için mükemmel bir duraklama noktası haline getiriyor. Bu yeni kampanya ile Katar Turizm, Qatar Airways tarafından sunulan dünyanın en uygun fiyatlı mola (stopover) noktası paketleri hakkında farkındalık yaratmayı hedefliyor. 4 yıldızlı bir otel için kişi başı gecelik £12 GBP ve beş yıldızlı bir otel için kişi başı £17 GBP'den başlayan paketler için tatilciler, şu anda rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Katar Turizm ve Qatar Airways Grup İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker, "David Beckham’ı yerel kültürü derinlemesine deneyimlediği ve halkın sıcak misafirperverliğini ilk elden tecrübe ettiği Katar'da ağırlamak bir zevkti. Her yıl Katar'dan geçen milyonları David'in izinden gitmeye ve kendi heyecan verici maceralarını ve anılarını yaratmaya davet ediyorum. İster güneş, deniz, kum ister zengin miras ve kültür, şaşırtıcı doğanın yanı sıra modern ve eğlenceli bir şehir tatili arayan herkes için inanılmaz değerde bir teklifimiz var.”

David Beckham, "Katar, sadece 48 saat içinde yaşayabileceğiniz çok çeşitli ve harika deneyimlerle beni şaşırttı. İnsanlar sıcak ve misafirperver, konum ise birkaç gün geçirmek için harika bir yer.” dedi.

Beckham, "Katar halkı kültürleri konusunda gerçekten tutkulu, modern ve geleneklerin karışımı gerçekten özel bir deneyim yaratıyor. Baharat pazarlarında dolaşmak, müzelere gitmek ve motosikletimle keyifli bir geziye çıkmak gibi öne çıkan anların yanı sıra, bu yolculuğum sırasında pek çok şey gördüm." diye de ekledi.